Jest praca w Dziale Części Motocyklowych Inter Cars! Kierowniku zgłoś się

Informacja prasowa

W skrócie
  • Jest robota! Stanowisko kierownicze a klimaty mocno motocyklowe!

Dział Części Motocyklowych Inter Cars SA ogłasza rekrutację na stanowisko Kierownika Zespołu Zakupów. Jeżeli chciałbyś rozwijać swoją karierę zawodową na takim stanowisku, uczestniczyć w procesie negocjacyjnym i koordynacji zamówień od dostawców zagranicznych i krajowych, a także prowadzić doświadczony zespół, to właśnie pojawiła się oferta pracy na stanowisku Kierownika Zespołu Zakupów.

Nie ma to jak robota przy motorkach. Z drugiej strony, gdy pasja staje się pracą, to przestaje być pasją. Ale nadal fajnie jest pracować z ludźmi, których kręci to samo. W motocyklowej ekipie z DCM Inter Cars pojawił się wakat, jeśli więc szukasz takiej pracy na kierowniczym stanowisku to grzechem by było przepuścić taką okazję.

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie i kontrola pracy podległych pracowników
  • Zapewnienie dostępności towarów z oferty, wykonywanie cyklicznych zamówień
  • Analiza potrzeb rynku i działań konkurencji
  • Optymalizacja nadmiernych zapasów magazynowych
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami
  • Odpowiedzialność za maksymalizację rentowności oraz kreowanie polityki produktowej w podległych liniach asortymentowych
  • Współpraca z dyrektorami regionalnymi

Co DCM IC oferuje:

  • Pasjonującą, wciągającą i pozbawioną monotonii pracę w nowoczesnej, dużej firmie
  • Stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dogodną lokalizację w Galerii Młociny
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych
  • Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy oraz młodą duchem atmosferę w firmie
  • Możliwość rozwoju

Jakie stoją przed tobą wymagania:

  • Minimum 2-lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym
  • Umiejętność posługiwania arkuszami kalkulacyjnymi na poziomie średniozaawansowanym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Ambitnego podejścia do wyznaczanych celów
  • Znajomość branży motocyklowej z nastawieniem na części mechaniczne będzie dodatkowym atutem

Tutaj znajdziesz szczegółowy opis stanowiska i adres do przesłania aplikacji: http://bityl.pl/Pfiny

Przeczytaj też:

Co dalej z motocyklami? Sprawdziliśmy sprzedaż jednośladów w Europie. Wyniki są porażające!